سوالات متداول

برخی از سوالات شما

این سرویس اولین سرویس پلاس با تحویل آنی هست و بعد از پرداخت مستقیما در اکانت خود میتوانید ایمیل و پسورد اکانت را ببینید و استفاده کنید

بهتره بپرسید چرا بقیه اینقد گرون میدن؟!تمام هزینه ای که شما پرداخت میکنید بابت ثبت کردیت کارت های حقیقی روی اکانت ها برای فعال سازی پلاس ۱۴ روزه میباشد نه چیز دیگری.

پلاس به صورت اکانت می‌باشد؛ تمامی اکانت‌ها که در سونی ساخته می‌شوند، دارای ۱۴ روز پلاس رایگان می‌باشند med adviceکه برای فعال‌سازی نیاز به وارد کردن اطلاعات کردیت کارد می‌باشد. ما اکانت را با اسم خودتان در سونی می‌سازیم و سپس با استفاده از ویزا معتبر، پلاس ۱۴ روزه‌ی آن را فعال می‌کنیم.

بله قانونی ساخته و فعال سازی میشوند،

بله ! در صفحه ای که اکانت را خریداری کرده اید در قسمت توضیحات روی قسمت آموزش کلیک کنید

بله؛ هر ماه سونی بازی‌های رایگانی را مختص مشترکین پلاس معرفی می کند که شما با خریدن پلاس ۱۴ روزه می‌توانید آنها را تا ۱۴ روز بازی کنید. در ضمن توجه داشته باشید که با پایان یافتن ۱۴ روز بازی‌ها قفل شده و با پلاس ۱۴ روزه بعدی هم قفل آنها باز نمی‌شود.

لیست بازی های رایگان ماه در سایت پلی استیشن موجود می باشد

خیر ، اسکین ها و DLC بازی ها روی اکانت اصلی شما اشتراک گذاشته نخواهد شد

بله! محدودیتی در تعداد دفعات خرید وجود ندارد. با هر سفارش، اکانت جدیدی برایتان ارسال می‌شود و می‌توانید از آن مانند دفعه قبل استفاده کنید.

از زمانی که اکانت را از سایت فیورنت خریداری میکنید اکانت برای شما فعال میشود

خیر؛ این اکانت مناسب تمامی ریجن‌هامی باشد.

استفاده پلاس های اقتصادی بیشتر برای آنلاین بازی کردن هست و به صورت عادی محتویات رایگانش قابل استفاده نیستند

برای استفاده از آنها باید یکبار بازی را از کنسول پاک کنید و از داخل اکانت پلاس دانلود کنید و محتویات رایگان را براش دانلود کنید

احتمال وجود هرگونه مشکل برای اکانت ها نزدیک به صفر است و اکثر خطا ها از سمت کاربر بدلیل کامل مشاهده نکردن آموزش نصب و найти работу на авитоفعال سازی اکانت می باشد با این حال در صورت وجود هرگونه مشکلی از طریق تیکت یا ایمیل به پشتیبانی اطلاع دهید.تیم پشتیبانی در اسرع وقت پس از بررسی اکانت و اثبات وجود مشکل هزینه پرداختی را به حساب شما برگشت زده و از طریق ایمیل وضعیت را به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها